Микола Бобко

Микола Бобко

Микола – добрий друг для абсолютної більшості співробітників 1+1 медіа. Головне правило його життя – бути оптимістом і залишати весь негатив за порогом.

Новий герой проекту #забутипровік – добрий друг для абсолютної більшості співробітників 1+1 media, наш сантехнік Микола Бобко. 

❗️ UPD
Усім дуже дякуємо за допомогу та підтримку! Необхідна сума зібрана. Сьогодні Миколі зробили операцію, все пройшло успішно. Бажаємо йому швидкої реабілітації та повернення в нашу сім’ю!
Ви неймовірні!

Нещодавно Миколу спіткала біда – інфаркт. Він терміново потребує проведення трьох операцій на серці та встановлення стентів. Процедура достатньо складна та недешева – на лікування і реабілітацію необхідно близько 85 000 грн. Це непідйомна сума для близьких Миколи, тож якщо у вас є можливість і бажання допомогти матеріально, – будемо вдячні, якщо долучитесь до збору коштів.

Гроші можна надсилати цей рахунок Приватбанку:
5168 7573 4833 0467,
ім’я – Бобко Ірина Ігорівна, дружина.
Прохання вказувати у коментарях до платежу «На лікування», аби ми змогли за необхідності надати кожному охочому інформацію про отримані кошти.
Впевнені, що з Миколою все буде гаразд. Віримо в одужання та з радістю чекаємо на його повернення в офіс!

Потрібно чітко розуміти: виносити негатив за поріг – велика помилка. Пропрацьовуйте кризові моменти, не зліться та не тримайте зайвих думок у голові.

На роботі ми проводимо більшу частину свого життя, це наш другий дім, тож приносити сюди бруд і сіяти чвари – фатальна помилка.

Микола Бобко

Я помітив, що коли ти добрий, то і люди до тебе такі ж тягнуться, а коли в тебе гарний настрій, то й люди, які тебе оточують, починають переймати його.

Вважаю, що навіть якщо тобі хтось зробив зло, потрібно відповісти цій людині добром, тоді воно повернеться до тебе в подвійному розмірі. І важливо любити не лише себе, але й людей, які поруч.

Також одна з головних моїх цінностей – чесність. Правду потрібно говорити в обличчя.  Тому коли хтось починає обговорювати людину за її плечима, якщо я не можу це зупинити, – виходжу з кімнати, щоб не вислуховувати негатив, а потім проводжу виховну бесіду з ініціаторами таких «обговорень».

Микола Бобко

Люди заслуговують на правду, навіть гірку, адже вона допомагає зробити вірні висновки та вчасно змінитись.

Я завжди вірив: з гумором набагато простіше жити. У повсякденності й так забагато зла та несправедливості. Бути вище цього – моє правило. Тому веселі історії, анекдоти, пісні, – точно про мене.

Микола Бобко

Мені не складно знаходити спільну мову з людьми, я усіх люблю і в кожному бачу щось особливе. Головне – бути простим і щирим, – тоді всі двері відкриваються.

Ставити себе вище інших і зневажати – це як одягати чужу маску, яка тобі зовсім не личить.

В 1+1 медіа працюю вже більше 6 років. За цей час зрозумів одну важливу річ: тут осередок людей, близьких по духу. Ми всі як сім’я: зі спільними цінностями, баченням, мисленням і т.д.

Отримую неймовірне задоволення від нашої корпоративної культури, від колег, які дуже виховані та порядні люди.

Ми поважаємо одне одного і ніколи не грубіянимо. Тому в плані спілкування та людяності я намагаюсь бути на висоті.

Навіть якщо трапляються якісь неприємні ситуації в повсякденному житті, я роблю все можливе, аби залишити негативні емоції за дверима нашого офісу. А сюди приходжу життєрадісний та веселий.

Микола Бобко

Моя щоденна робота – це велика кількість обов’язків: контроль за безперебійним опаленням взимку, за подачею та якістю холодної й гарячої води, заміна та чищення фільтрів і багато чого іншого.

Якщо помічаю якусь несправність, то відразу намагаюсь її виправити, щоб не гаяти час. Отримую велике задоволення, коли вдається швидко вирішити проблему та оперативно налагодити роботу.

Слідкую за тим, щоб дівчата в нашому офісі не носили важкі речі, тому завжди їм допомагаю. У сучасному світі на їхні плечі й так падає чимало випробувань, тож порадувати підтримкою, добрим словом і компліментом – моє завдання.

В юності я був бунтарем. Напевно, за це мене всі й любили. Але прямолінійність, чесність та потужне відчуття справедливості з віком нікуди не зникли.

Дуже важливо слідкувати за здоров’ям. Це не новина, що гарне самопочуття та світлі думки прямо пропорційні стану вашого організму.

Я точно не відчуваю себе старим. І впевнений, що не потрібно боятись ставати старшими – у кожного віку свої переваги.

Байдуже, 30, 40 чи 70 вам – бути вічномолодими в душі – цілком можливо. Просто структуруйте свої думки і зрозумійте: не варто витрачати життя на дрібниці та образи.

Микола Бобко

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv