1+1 media запускає новий сезон проекту «Сніданок після Сніданку»

1+1 media запускає новий сезон проекту «Сніданок після Сніданку»

У середу, 19 червня, відбудеться перший прямий ефір програми «Сніданок після Сніданку» в рамках ініціативи #забутипровік. Героєм ефіру стане відомий український співак Павло Зібров.

1+1 media запускає новий сезон проекту «Сніданок після Сніданку», який у 2018 році успішно транслювався в соцмережах і був продовженням телевізійного ефіру найрейтинговішого ранкового шоу країни «Сніданок з 1+1».

Зокрема, минулий сезон складався з 15 випусків, у яких брали участь зірки 1+1 media, а також запрошені гості, серед яких: Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, Неля Шовкопляс, Валентина Хамайко, Олександр Попов, Володимир Остапчук, Олександр Авраменко, Олена Луценко, Андре Тан, Олена Курта та інші. Ведучою програми є Ірина Гулей, спеціальний кореспондент «Сніданку з 1+1».

1+1 media запускає новий сезон проекту «Сніданок після Сніданку»

Формат проекту – легкі годинні інтерв’ю з зірками шоубізнесу, митцями, дизайнерами, експертами та іншими відомими постатями, питання яким ставлять глядачі каналу 1+1, а також користувачі соціальних мереж Facebook та Instagram.

Цього року планується випустити 10 епізодів, які будуть присвячені соціальній ініціативі 1+1 media «Люди Ідей+». До студії «Сніданку з 1+1» приходитимуть герої циклу мотивуючих історій #забутипровік – ті, хто для багатьох українців є взірцями успішних та цілеспрямованих особистостей, які руйнують стереотипи, що після певного віку складно починати нову справу, опановувати інший фах, мріяти та реалізовувати свої ідеї.

Першим героєм, який прийде на ефір вже в цю середу, 19 червня, буде Народний артист України Павло Зібров. Під час програми Павло розповість про свої творчі плани, відповість на запитання глядачів, а також спробує себе у кількох челенджах, які спеціально для нього підготувала команда проекту. 

«Сніданок з 1+1» – не просто улюблене ранкове шоу українців, але й проект, який завжди слідує трендам і шукає нові рішення, аби вразити глядачів і заслужити їхню любов. Тому “Сніданок після Сніданку” – своєрідне продовження ТВ-ефіру з цікавими та неординарними особистостями, яке може переглянути кожен охочий з будь-якого ґаджета та в будь-якому місці. Це чудова можливість стати учасником ефіру, адже акцент в інтерв’ю робиться саме на запитання, надіслані глядачами», – коментує Юлія Жмакіна, директорка департаменту ранкового мовлення 1+1.

Переглядати випуски нового сезону «Сніданку після Сніданку» можна буде щосереди, о 10:00, на Facebook-сторінці «Сніданку з 1+1» та каналу 1+1.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv