Історії #забути про вік
Віталій та Світлана Білоножки

«Мелодія двох сердець» – не лише фестиваль, який започаткували та протягом багатьох років проводять Віталій та Світлана Білоножки, а й фраза, яка найкраще характеризує їхню пару. Про філософію життя, ставлення до віку та віру в себе – читайте в інтерв’ю.

Віталій та Світлана Білоножки
Читати далі
Люди Ідей+ – це цикл мотивуючих історій про тих українців, хто вірить у себе та силу ідей, безмежно закоханий у власну справу, працює, не покладаючи рук, і змінює уявлення про себе та світ.
Це серія інтерв’ю з представниками дивовижного часу стрімкого розвитку, хто володіє суперздібностями і руйнує стереотипи про те, що у зрілому віці з позначкою «+» складно заявити про себе, показувати надрезультати чи жити великою мрією.
Це проект не про красиві історії успіху, а про людей, за плечима яких – роки тяжкої праці, зламаних надій та втрачених сподівань. Хто не здався і кого не зупинили жодні негаразди та відмови на шляху до реалізації задумів.

Якщо ви знайомі з людиною, яка може стати героєм проекту або відчуваєте внутрішнє бажання розповісти свою історію – прохання написати нам.
У авторів найцікавіших розповідей ми візьмемо інтерв’ю та зробимо тематичну фотосесію.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv