Тетяна Федорова

Тетяна Федорова

Про період стажування на «плюсах», комунікацію із зірками телеканалу та соціальну ініціативу #забутипровік як захоплюючу пригоду для людей елегантного віку та особистий антидепресант

Коли дізналася, що стала фіналісткою програми «Елегантне стажування» – відчувала неймовірний внутрішній підйом, адже отримала можливість пізнати нове та познайомитися із цікавими людьми

З ейджизмом зіштовхнулася 2 роки тому, коли переїхала до столиці. Десь рік стояла на обліку в Державному центрі зайнятості, на жаль, за той час так і не вдалося знайти роботу. Коли сама зверталась до роботодавців, чула одне й теж питання: «Скільки вам років?». А після моєї відповіді відразу отримувала відмови.

Дізнавшись про програму «Елегантне стажування», зацікавилися можливістю працевлаштуватися, хоча б на певний час. Мені важливо було продовжити саморозвиватися і не втратити набуті раніше навички. Оскільки багато років працювала секретарем, мене відразу зацікавила вакансія «Секретар ресепшн».

Звісно, що звістка про те, що я стала учасницею програми, неабияк вразила. Протягом тривалого часу чула лише відмови, а тут мене взяли, ще й в один із найбільших медіахолдингів України.

Робота на рецепції в медіагрупі має свої особливості. Наприклад, доводиться дуже багато комунікувати з різними людьми. Часто люди телефонують зі своїми проблемами, які хочуть висвітлити в сюжетах, та звертаються за допомогою. У такі моменти потрібно швидко реагувати та розуміти, куди ж спрямовувати цей дзвінок. Крім того, не всі звернення можна висвітлювати на телебаченні, враховуючи етичні міркування. І цю позицію потрібно делікатно пояснити. Зізнаюся, що спершу навіть не наважувалася підіймати слухавку. Проте завдяки підтримці дівчат згодом почала спокійно відповідати на всі запити.

Мене надихає синергія поколінь, присутня в 1+1 media. Взаємодія з представниками різних поколінь мотивує бути на рівні, опановувати нові знання та навички. До того ж невимушена атмосфера в компанії сприяла тому, що день пролітав супер швидко. Словом, «плюсам» від мене максимальний респект та плюс. Соціальна ініціатива #забутипровік – захоплююча пригода для людей елегантного віку та мій особистий антидепресант. Таких проєктів потрібно ще більше, в них є неабияка потреба.

Нині сильно сумую за «плюсами». Коли прокидаюся, відразу вмикаю телеканал 1+1 і протягом дня залишаюся з улюбленими проєктами. Ведучих бачила біля рецепції наживо, тож сумую за всіма, з ким доводилось спілкуватися. Якби мені зателефонували й знову запропонували зануритися в корпоративне життя 1+1 media, напевно, втратила б свідомість від щастя.

Прикро дивитися на результати соціального дослідження, яке у 2019 році проводила група 1+1 media. Ніколи не погоджусь з тим, що 49 років – застарий вік. Вважаю людей у цьому віці у повному розквіті сил. Сама ніколи не звертаю уваги на позначки в паспорті. Переконана: і в 70, і в 80 та будь-коли  можна займатися улюбленою справою, жити на повну. Головне – мати здоров’я та нестримне бажання розвиватися.

Людей віком 50+ хочу запевнити, що попереду – багато цікавого. Точно не пізно кардинально змінити фах, опанувати нову професію та бути корисним суспільству. Не втрачайте надію та сповна використовуйте всі можливості задля самореалізації.

Особисто я прагну більше подорожувати та більше часу приділяти своїм рідним – мамі та внукам. Хочу спробувати свої сили в аналітиці, або ж опанувати сферу HR. Ще обожнюю читати та в’язати, проте останнім часом складно знайти хвилинку для цих захоплень. Буду виправляти цю ситуацію :)

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv