Алла Кудлай зізналась, як до неї залицявся Іво Бобул і хто найбільше захмелів на весіллі Насті Каменських та Потапа

Алла Кудлай зізналась, як до неї залицявся Іво Бобул і хто найбільше захмелів на весіллі Насті Каменських та Потапа

26 червня відбувся другий ефір «Сніданку після Сніданку» – ранкового шоу, що реалізується в рамках соціальної ініціативи 1+1 media #забутипровік і транслюється в соціальних мережах «Сніданку з 1+1». Героїнею програми стала українська співачка Алла Кудлай.

Під час випуску Алла відповідала на запитання, що найбільше цікавили глядачів і спробувала себе в кількох челенджах від команди проекту. Зокрема, вже традиційною стала рубрика «Правда чи гидота», за правилами якої у гостей є вибір – відповідати чесно на підступні запитання, чи мовчати, але їсти не зовсім приємну на вигляд їжу. Серед «гидоти», яку запропонували Аллі Петрівні, були: йогурт з мертвих бджіл, борсуковий жир і личинки. Чи зізналась співачка, хто найбільше захмелів на весіллі Потапа та Насті, який український політик до неї залицявся та хто з тренерів «Голосу країни» найменш талановитий, – дізнавайтесь у відео за посиланнями у Facebook та Youtube.

Нагадаємо, цього року планується випустити 10 епізодів програми, які будуть присвячені соціальній ініціативі 1+1 media «Люди Ідей+». До студії «Сніданку з 1+1» приходитимуть герої циклу мотивуючих історій #забутипровік – ті, хто для багатьох українців є взірцями успішних та цілеспрямованих особистостей, які руйнують стереотипи, що після певного віку складно починати нову справу, опановувати інший фах, мріяти та реалізовувати свої ідеї. Формат проекту – легкі годинні інтерв’ю з зірками шоубізнесу, митцями, дизайнерами, експертами та іншими відомими постатями, питання яким ставлять глядачі каналу 1+1, а також користувачі соціальних мереж Facebook та Instagram.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv