Проект #забутипровік потрапив у фінал найпрестижнішої PR-премії Європи

Проект #забутипровік потрапив у фінал найпрестижнішої PR-премії Європи

29 жовтня стали відомі імена фіналістів найпрестижнішої премії Європи в галузі PR European Excellence Awards 2019. 1+1 media є єдиною медіакомпанією з України, що увійшла в шорт-лист.

Соціальна ініціатива #забутипровік, яка має на меті протидію ейджизму, стала фіналістом у двох категоріях – Change Communications і Employer Branding & Recruiting. Кампанія змагатиметься за першість з проектами Microsoft, Philip Morris International, Deutsche Telekom та іншими європейськими гігантами.

Переможці European Excellence Awards 2019 будуть оголошені 29 листопада на церемонії нагородження у Лісабоні, Португалія.

«Усі компанії, окрім досягнення бізнесових цілей, повинні бути соціально відповідальними та генерувати проекти, які змінюють їхню організацію, ринок і світ в цілому на краще. Це наше головне завдання, а шорт-листи та конкурси – лише свідчать про вірно обраний напрямок. Цікаво, що цього року у фінал European Excellence Awards увійшли два проекти, які працюють на абсолютно різні аудиторії: #забутипровік – на переосмислення свого віку людьми 50+, а «Тільки нікому не кажи» – на підлітків, яким важливо розповісти про свої проблеми та знайти вихід з них», – прокоментувала Світлана Павелецька, директорка з маркетингових комунікацій 1+1 media.

Нагадуємо, в грудні 2018 року 1+1 media стала рекордсменом і здобула одразу 9 нагород найпрестижнішої премії у сфері маркетингових комунікацій українського ринку Effie за проект про співробітників компанії «Люди Ідей» та кейс серіалу #Школа. Крім цього, 1+1 media стала найефективнішою маркетинговою командою року зі сторони клієнта та найкращою маркетинговою командою в медіа. Також раніше PR-проекти компанії були у фіналі таких престижних премій, як Promax Europe Awards 2019, Baltic Communications Awards та SABRE Awards EMEA 2019.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv