Галина Герасимова

Галина Герасимова

Про життя у гарнізонах, один теплий сімейний вечір, який кардинально змінив життя, першу професійну зйомку у 69 років та фанатизм до екстравагантних речей розповіла модель Галина Герасимова.

У житті трапляються різні ситуації, проте я щиро закликаю вас шукати в усьому позитив. Ваше щастя – у ваших руках

У 19 років вийшла заміж за військового, тому часто доводилося переїжджати. Куди нас тільки не закидала доля – вживалися у гарнізонах, у полях, де було лише два будиночки. Можна сказати, що буквально жили в коробках, рубали дрова, аби хоч якось опалювати приміщення. Ніколи йому не дорікала, адже була по вуха закохана та прагнула всі випробування проходити разом з ним. Словом, моє життя не відрізнялося від життя інших жінок у ті часи.

Коли доньки підросли, пішла працювати у науково-дослідний інститут, якому присвятила 13 років свого життя. Згодом працювала медичною сестрою у садочку, оскільки обожнюю маленьких діток. Пригадуючи ті часи, можу з упевненістю сказати: задоволена тим часом, місцями, де я працювала, хорошими людьми, які зустрічалися по життю.

З плином часу для себе винесла ключову істину – матеріальне – далеко не головне у житті. Найважливіше, щоб поряд з тобою була кохана людина та сім’я. Такий тил допомагатиме вам проходити через усі перешкоди. Крім того,  щиро закликаю шукати в усьому позитив та ставитися простіше до деяких речей. Зберігайте любов та взаєморозуміння і пам’ятайте: ваше щастя – у ваших руках.

Ніколи не планувала бути публічною. Була звичайною бабусею, яка все життя працювала, а потім пішла на заслужений відпочинок. Проте одного разу до мене у гості приїхала вся родина. Під час теплого сімейного вечора внук Іліан сфотографував мене та розіслав світлину своїм друзям, аби похизуватися, яка у нього бабуся. Так співпало, що у той період на один телевізійний проєкт шукали жінку елегантного віку, яка б ззовні виглядала енергійною та красивою. Завдяки тому фото помітили мене і відповідно запросили на зйомку. Чесно кажучи, довго вагалась. Спершу не хотіла йти, адже абсолютно не уявляла себе в ролі моделі. Їхню роботу бачила в кіно і розуміла, що в реальності ця професія непроста. Попри мою невпевненість,  вся родина почала мене довго вмовляти, зазначаючи, що не варто втрачати такий шанс. Що не зробиш заради дітей :)

У той період мені було 69 років і це була моя перша професійна зйомка. Коли з’явилася на майданчику, в очах людей зчитувалися думки: «Це та, кого ми шукали!». На мене почали приміряти різні образи, кардинально змінили зовнішній вигляд. Навіть почала хвилюватися, що буду не схожа на себе. Але мій внук Іліан, який наразі є моїм менеджером, зазначив, що варто дочекатися результату і не чинити супротив.

Дуже вдячна Іліану. Те, чим я зараз займаюся, повністю його заслуга. Після публікації тієї світлини в мережі у мене розпочалося нове життя. Навіть вдалося потрапити на обкладинку популярного глянцю «L`Officiel», про що точно мріяти не могла. Тоді від емоцій серце виплигувало із грудей. Від зйомок для цього журналу отримала колосальне задоволення. Мені зробили вражаючу укладку, незвичні брови, срібні губи та такого ж кольору щоки. Весь образ був в авангардному стилі. До того ж почала отримувати запрошення від різноманітних українських телеканалів, зніматися у кліпах зірок шоу-бізнесу. Як виявилося, моделей мого віку в Україні дуже мало. Мене надихає той факт, що, попри позначки у паспорті, залишаюсь затребуваною :)

Кардинальні зміни в житті спонукають мене допомагати іншим жінкам елегантному віку. Під час реалізації ряду ініціатив жінкам віком 50+ розповідала про стиль, підбирала для них одяг, намагалась їх надихнути на нові звершення. Дуже тішило, коли бачила в їхніх очах непідробне сяйво. До того ж приємно, коли після наших зустрічей вони кажуть: «Галино, дякуємо вам, ви нас так мотивуєте. Чомусь ми завжди думали, що після 40 років приходить старість, проте, дивлячись на вас, переконуємось в протилежному».

На жаль, проблема ейджизму доволі гостро звучить у нашому суспільстві. Тому намагаюсь донести кожній жінці, що не варто боятися старості. У цьому немає нічого страшного, головне, аби душа залишалася молодою.

Звісно, що у мене теж бувають похмурі дні. У такий час немає настрою та зникає будь-яке бажання щось робити. Проте переборюю себе, знаходжу певні заняття. Наприклад, займаюсь шиттям, відправляюсь на прогулянку, доглядаю за садом, разом з родиною відвідую театр. Не дозволяю собі сидіти вдома та нудьгувати. Постійні зйомки тримають мене в тонусі.

У мене дуже часто запитують про гардероб, адже я обожнюю стильні речі. У моїй шафі можна знайти все: джинси, різноколірні сукні, блузи та комбінезони. Завжди намагаюсь підібрати щось сучасне. Зокрема, мої діти та внуки завжди підбирають мені стильні образи. Я – фанатка чогось екстравагантного, намагаюся вдягатися нестандартно, проте зі смаком. До речі, обожнюю капелюшки, хоча хустинки теж можна знайти в моїй шафі :)

Останнім часом мене почали впізнавати на вулиці. Перехожі не соромляться підходити до мене та ділитися емоціями від побачених проєктів з моєю участю. Не вважаю себе зіркою, просто щодня дякую долі за подарований шанс. Це велике щастя.

По-перше, мрію, аби у світі був мир. Найбільше зараз хочеться спокою та добра. По-друге, мрію, аби українська молодь та пенсіонери були забезпеченими.  Моїм ровесниками особливо складно. І звісно хочу, аби мої діти та онуки завжди були здоровими та щасливими і все у них у житті складалося якнайкраще. Словом, щоб всі люди жили в добрі і радості.

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv