Героєм нового випуску «Сніданку після Сніданку» стане фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка

Героєм нового випуску «Сніданку після Сніданку» стане фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка

Третій епізод «Сніданку після Сніданку», що реалізовується в рамках ініціативи #забутипровік, відбудеться за участі легенди української рок-музики, фронтмена гурту «Воплі Відоплясова» Олега Скрипки. Крім цього, у студії «Сніданку з 1+1» під час ранкового ефіру Олег виконає нову пісню «Аяяй» та поділиться деталями щодо відеороботи, яку презентують вже в цей четвер.

Спілкуючись з ведучою Іриною Гулей, Олег Скрипка відповідатиме на запитання глядачів каналу 1+1, розповість про нещодавнє святкування ювілею та візьме участь у цікавих челенджах від команди проекту. Чи зможе музикант витримати випробовування «Правдою чи гидотою» та наскільки відвертими будуть його зізнання – можна дізнатись з трансляції, яка розпочнеться на каналі «Сніданок з 1+1» у Facebook та YouTube рівно о 10 ранку.

Нагадаємо, гостями попередніх випусків «Сніданку після Сніданку» були народні артисти України Павло Зібров та Алла Кудлай, які не лише поділилися новинами, а й вразили глядачів чесними відповідями на компрометуючі питання ведучої. Зірки розповіли про те, що тримає їх у тонусі, як не втрачати оптимізм і забути про вік.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv