Як Павло Зібров змусив журналістку «Сніданку з 1+1» пити воду з Дніпра та їсти мертвих бджіл

Як Павло Зібров змусив журналістку «Сніданку з 1+1» пити воду з Дніпра та їсти мертвих бджіл

В студії «Сніданку з 1+1» Павло Зібров розповів про те, за що він любить Київ, який найдорожчий подарунок він отримував та що допомагає йому завжди залишатись у формі.

Сьогодні, 19 червня, на сторінці «Сніданок з 1+1» у Facebook відбулась прем’єра нового сезону проекту «Сніданок після Сніданку», який реалізується в рамках ініціативи #забутипровік. Першим героєм випуску став Народний артист України Павло Зібров, ведуча програми – Ірина Гулей.

Під час випуску Павло відповідав на запитання, які протягом доби надсилали глядачі каналу 1+1 та користувачі соціальних мереж. Найбільше фоловерів цікавила тема легендарних вус артиста. «Якщо хтось готовий дати мені мільйон доларів за те, аби позбутись вус – я це зроблю!», – запевнив Павло Миколайович.

Несподіванкою ефіру стала рубрика «Правда чи гидота», під час якої гості студії відповідають на компрометуючі питання ведучої. Якщо співрозмовник відмовляється відповідати – мусить з’їсти гидоту, якщо ж говорить правду – «делікатес» дістається ведучій.

Цього разу серед «смаколиків» були мертві бджоли, «вода з Дніпра» та столітні яйця. Чи пройшов Павло Зібров іспит від Ірини Гулей та наскільки чесними були його відповіді – дивіться у випуску «Сніданку після Сніданку» за цим посиланням.

Нагадаємо, цього року планується випустити 10 епізодів програми, які будуть присвячені соціальній ініціативі 1+1 media «Люди Ідей+». До студії «Сніданку з 1+1» приходитимуть герої циклу мотивуючих історій #забутипровік – ті, хто для багатьох українців є взірцями успішних та цілеспрямованих особистостей, які руйнують стереотипи, що після певного віку складно починати нову справу, опановувати інший фах, мріяти та реалізовувати свої ідеї. Формат проекту – легкі годинні інтерв’ю з зірками шоубізнесу, митцями, дизайнерами, експертами та іншими відомими постатями, питання яким ставлять глядачі каналу 1+1, а також користувачі соціальних мереж Facebook та Instagram.

Facebook-сторінка проекту – https://www.facebook.com/forgetaboutageua/

Instagram-сторінка проекту – https://www.instagram.com/forgetaboutage_/

 

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv