Як у студії «Сніданку після Сніданку» свинку Піггі шукали

Як у студії «Сніданку після Сніданку» свинку Піггі шукали

17 липня відбувся п’ятий ефір «Сніданку після Сніданку», що реалізовується в рамках соціальної ініціативи 1+1 media #забутипровік.

Гостем студії став Костянтин Грубич – відомий український тележурналіст і ведучий. Протягом годинного інтерв’ю Костянтин відповів на численні запитання глядачів, поділився новинами та розповів чимало цікавих історій, які накопичились за роки кар’єри: про те, як позичав гроші на купівлю квартири у Андрія Данилко, як одного разу вів прямий ефір з нудистами та що найчастіше запитують в нього на вулиці.

Як у студії «Сніданку після Сніданку» свинку Піггі шукали

А чи зміг журналіст дати відповіді на компрометуючі питання та чи зізнався, хто був найнеприємнішим гостем його програм, чи намагався хтось підкупити «Знак якості» та якого розміру був максимальний гонорар за зйомки в рекламі – дізнавайтесь у випуску. До речі, в рамках рубрики «Правда чи гидота» цього разу були такі «смаколики»: пюре з шовкопрядами, бутерброд із котячим кормом, сосиски із борсучим жиром.

Також на Костянтина чекав челендж-ретроспектива від Ірини Гулей: пошуки свинки Піггі в студії. За часів програми «Не всі вдома» ця рубрика була дуже популярна серед глядачів: вони телефонували на гарячу лінію програми та допомагали ведучому шукати іграшку. Якщо він встигав зробити це за хвилину – глядачі отримували приємну винагороду. Цього разу Костянтина «направляла» його дочка Влада, що стало справжньою несподіванкою як для глядачів, так і для самого журналіста.

Крім цього, Костянтин Грубич розповів про те, чим сьогодні живе українська журналістика та який проект є для нього улюбленим. «Я не соромлюся зізнатись собі в тому, що в журналістиці, як і в будь-якій іншій сфері, потрібно постійно навчатись новому. Тому я й навчаюсь», – зазначив журналіст.

Переглянути випуск можна за посиланнями в Facebook і YouTube. Інтерв’ю Костянтина для проекту #забутипровік доступне за цим лінком.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv