Елегантне
стажування

Програма «Елегантне стажування» від проєкту #забутипровік запрошує кандидатів спробувати свої сили в одному з 9 напрямів стажування в 1+1 media, а також на одній позиції у компанії Viasat, яка є генеральним медійним партнером ініціативи.

Відбір охочих на програму стажування відбуватиметься на конкурсній основі та проходитиме у кілька етапів: спершу кандидати повинні відправити своє резюме та відеорезюме (або мотиваційний лист) на обрану вакансію. Обов’язковою вимогою є наявність хоча б опосередкованого бекграунду на ту чи іншу позицію. Наступний етап – це опрацювання отриманих заявок і проведення співбесід з кандидатами, які пройшли далі. Стажери-фіналісти протягом двох місяців та 20 годин на тиждень, починаючи з липня, працюватимуть у компанії, будуть залучені в корпоративне життя 1+1 media, відвідуватимуть лекції, екскурсії та майстер-класи від 1+1 media school і Відділу навчання компанії. Крім цього, кожен стажер отримуватиме заохочувальну стипендію. Дедлайн подачі заявок – п’ятниця, 25 червня.

Ми пропонуємо можливості:

  • навчання у визнаних професіоналів своєї галузі;
  • стипендію впродовж 2-х місяців програми стажування;
  • корпоративну культуру, яка надихає та мотивує;
  • доступ до новітніх телевізійних технологій;
  • хороші рекомендації;
  • майданчик, де цінують і поважають ідеї кожного.

Тож якщо ви відчуваєте в собі сили та натхнення стати Людиною Ідей, читайте вимоги до вакансій, надсилайте своє резюме/відеорезюме у формі на сайті та детально опишіть свою мотивацію. З нетерпінням чекатимемо на вашого листа!

Час #забутипровік

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv