Інтерв’ю стажерів першої хвилі #забутипровік: Лариса Бірюкова, фахівець з КСВ

Інтерв’ю стажерів першої хвилі #забутипровік: Лариса Бірюкова, фахівець з КСВ

Відкрити для себе нові горизонти, спробувати те, що я ніколи не робила, – бажання, які спонукали мене відправити заявку на програму стажування в межах проєкту #забутипровік

Вирішила спробувати власні сили на позиції «Фахівець з КСВ», адже мене захопила політика медіагрупи, зокрема, результати вже впроваджених соціальних проєктів та кампаній. Крім того, відразу підкупили Люди Ідей. Вони з перших днів справили на мене позитивне вражання. Увесь процес нашої спільної взаємодії був органічним. Відчувала себе в дитячому таборі, де є «вожаті», які завжди дадуть відповіді на всі питання та урізноманітнять дозвілля :)

Оскільки життя непередбачуване і завжди підкидає різноманітні виклики, «плюси» навчили мене не відступати, йти вперед та розуміти, що я – це цінність. Крім того, напевно, як і всім стажерам, вдалося розвинути навички комунікації. Досі пригадую момент, коли мені потрібно було зробити розсилку на значну кількість людей, а після неї давати експертні відповіді на питання від цих співробітників. Кількість адресатів перевищувала цифру у 300 людей. Сказати, що я була шокована – це нічого не сказати. Проте вдалося опанувати емоції та впоратися із завданням.

Найскладнішою задачею було проведення екскурсій, оскільки важливу інформацію ми розповідали за короткий проміжок часу. Але як можна оперативно про все розповісти, якщо довкола стільки всього цікавого?! Треба було знайти правильні слова, аби гостей повністю занурити у медіасвіт, показати залаштунки телебачення та познайомити з титанічною роботою плюсівців, яка дійсно вражає.

Раджу всім елегантним стажерам не боятися запитувати, бути собою та насичуватися інформацією. Адже інформація – наше все і після такого відбору втратити унікальну можливість перейняти досвід у кращих неможливо :) Цінуйте себе, розумійте свою значущість, буквально забудьте про вік – і все вдасться.

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv