Стажування в 1+1 media для людей старшого віку

Інтерв’ю стажерів першої хвилі #забутипровік: Надія Бондаренко, PR-фахівець

Стажування перевернуло моє життя «з ніг на голову». Тому учасникам другої хвилі «Елегантного стажування» починаю по-доброму заздрити

Відправити заявку на програму стажування в межах проєкту #забутипровік мене спонукало бажання змінити своє життя і, нарешті, зайнятися тим, до чого лежить душа. Попри те, що я все життя працювала бухгалтером, залишалась творчою натурою – мріяла писати та малювати.

Навички копірайтингу та комунікації якраз вдалося сповна розвинути на позиції «PR-фахівець», адже брала та оформлювала інтерв’ю героїв внутрішніх проєктів. Найбільше запам’яталося спілкування з Марічкою Падалко, ведучою ТСН, Андрієм Цаплієнком, спеціальним кореспондентом ТСН, та зйомки інтерв’ю з генеральним директором 1+1 media. Після закінчення програми стажування зловила себе на думці, що, зустрічаючись з незнайомцями та друзями, ненароком починаю у них брати інтерв’ю та намагаюсь їх максимально розкрити під час спілкування.

Крім того, завдяки 1+1 media стала сміливішою. Тепер не боюсь висловлювати свої думки, навіть у Facebook. Вільно публікую свої вірші, хоча раніше соромилась це робити.

Цю віру в себе вселив колектив Людей Ідей. Плюсівці – неймовірні люди, дуже відкриті, талановиті, креативні та надзвичайно люб'язні. Наші ментори нас надихали, навчали, хвалили, можливо, навіть тоді, коли ми на це не заслуговували :) Завжди казали: «Дівчатка, ви молодці. Так тримати». Стажування перевернуло моє життя «з ніг на голову». Тому учасникам другої хвилі «Елегантного стажування» починаю по-доброму заздрити.

Хочу побажати всім кандидатам, щоб вони не втрачали жодного дня, сповна вбирали всю інформацію та не забували про себе. Адже в елегантних стажерів зараз саме той вік, коли потрібно думати про себе, про свої вподобання, не зраджувати своїм мріям та бажанням. Успіхів!

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv