Інтерв’ю стажерів першої хвилі #забутипровік: Ніна Дрозд, сценаристка-редакторка

Інтерв’ю стажерів першої хвилі #забутипровік: Ніна Дрозд, сценаристка-редакторка

Учасникам нової хвилі стажування хочу порадити організувати свій день так, щоб по-максимуму провести його у стінах 1+1 media

Заявку на стажування надіслала з цікавості. Я веду свій YouTube-канал «Бабушка 2.0» і хотіла познайомитися з колегами-ровесниками, які теж потрапили на «плюси». Мені важливо було зрозуміти, що їх мотивує і що нового я могла б додати в свій блог.

Я знімаю відео на різні теми, розповідаю надихаючі історії своїх однолітків та намагаюсь активно просувати тему в суспільстві, що позначки в паспорті – це не страшно. Завдяки отриманим знанням та навичкам я підійшла з іншим баченням до своєї творчості, а канал заграв новими барвами.

Надихала відкритість менторів нашої програми стажування. Мені сподобалося те, що кожен лектор, який з нами працював, був дуже відкритим та уважним. Нам висловлювали величезну повагу за те, що ми наважилися спробувати себе в абсолютно нових професіях, про які раніше не мали жодного розуміння.

Найбільш яскравий спогад – похід на «Танці з зірками». У мене з’явилася рідкісна можливість на власні очі побачити відкриття такого масштабного шоу. Оскільки я проходила стажування у відділі редакторів, мені цікаво було спостерігати за дівчатами, які брали інтерв’ю у зіркових учасників проєктів.

У мене був цілий спектр обов’язків. Я була залучена у процес монтажу, брала інтерв’ю, навіть записувала сюжети яке кореспондентка. Раніше у мене було певне аматорське розуміння, як це все влаштовано, але за час стажування я побачила всі ці процеси з іншої, професійної точки зору.

Учасникам нової хвилі стажування хочу порадити організовувати свій день так, щоб по-максимуму проводити його у стінах 1+1 media. Намагайтесь на пропускати жодного робочого дня, обов’язково відвідуйте кожну лекцію, усі заходи, які вам пропонуватимуть.

Важливо не боятися ставити запитання, тому що саме вони допоможуть вам стати кращими а лектори зможуть ширше розкрити тему. Хапайтесь за кожну можливість! Беріть активну участь у кожному заході, знімайте інтерв’ю, розповідайте свої історії і тоді від стажування ви отримаєте якомога більше користі.

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv