Інтерв’ю стажерів першої хвилі #забутипровік: Тамара Трихліб, PR-фахівець

Інтерв’ю стажерів першої хвилі #забутипровік: Тамара Трихліб, PR-фахівець

«Стажування відкрило для мене нові горизонти. За ці кілька місяців я переконалася, що на правильному шляху»

У той період, коли я натрапила на новину про стажування, мені хотілося щось змінити у своєму житті. Я переглядала вакансії, завжди хотіла бути у колі творчих людей, однодумців, бо я сама така. До цього я 11 років пропрацювала у Центрі зайнятості, і зрозуміла, що потрібно рухатись вперед. Проєкт  #забутипровік відкрив нову мене. Щодня я проводила тренінги, спілкувалася  з людьми і розуміла, наскільки сильна дискримінація за віком сьогодні. Ставлення до фахівців старшого віку в Україні бажає кращого. Я хотіла змін і цей проєкт допоміг мені у цьому.

Колектив – найбільше, що мені сподобалося. Ставлення колег, корпоративна культура – це було на першому місці. Вакансій у PR-відділ спочатку не було серед заявлених, але потім їх додали і ми з Надією Бондаренко «застрибнули» в останній вагон. Нам пощастило, адже це саме серце проєкту #забутипровік і ми мали можливість працювати з його творцем, Яною Ляхович, керівницею відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій, яка його створила і подарувала нам можливість відчути життя по-новому. Це люди, які заряджають, надихають та кардинально відрізняються від мого звичного оточення. Я отримала неймовірне задоволення.

Перші дні проходили в стані ейфорії. Мені подобалося, що я можу побачити і поспілкуватися з людьми, за якими ще вчора спостерігала в телевізорі. Я змогла стати дотичною до теле-виробництва, взяти участь у створенні якісного продукту, який генерує група 1+1 media. Кожного дня я зростала та намагалася бути кращою, ніж вчора. Взагалі, це був ковток свіжого повітря.

Якщо виділити найбільш пам’ятну подію – це виставка героїв циклу мотиваційних історій #забутипровік, де я змогла познайомитися з українськими зірками мого віку у неформальній атмосфері. Сподобалася фотосесія, під час якої герої могли проявити себе у різних образах. Кожен день приносив нову цікавинку, нову сходинку у моєму житті.

Хотілося вдосконалити свої навички написання текстів. Мої роботи редагували дівчата, вносили правки та давали поради – і я дійсно помітила зростання та розвиток. Першу перемогу я здобула ще на початку стажування, коли пройшла відбір серед  2000 кандидатів і стала однією з 14-ти учасниць. Я увібрала в себе все найкраще, наважилася рухатися далі і зараз працюю як фрілансер на телеканалі 2+2.

Стажування відкрило для мене нові горизонти, виросли крила за спиною. За ці кілька місяців я переконалася, що на правильному шляху. Наші керівники не критикували нас, а навпаки, надихали, заохочували, допомагали повірити в себе. Така методика дуже ефективно працює і допомагає розвиватися та прямувати до нових звершень.

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv