Інтерв'ю стажерів першої хвилі #забутипровік: Тетяна Силенко, секретарка ресепшн

Інтерв’ю стажерів першої хвилі #забутипровік: Тетяна Силенко, секретарка ресепшн

Ставила собі за мету спробувати сили в 1+1 media. Саме тому відправила заявку, виконала тестове завдання, пройшла декілька етапів   і в мене все вийшло! 

У колективі плюсівців вдалося на всі 100% #забутипровік. З першого робочого дня відчувала увагу та прихильність від співробітників медіагрупи. Коли у мене виникали будь-які питання, усі завжди були готові прийти на допомогу. Жартома навіть говорили: «Якщо будуть ображати – звертайтеся, ми розберемось». Крім того, вдалося відчути себе телевізійною зіркою, адже про нас знімали новинні сюжети.

Оскільки я працювала на рецепції, кожен мій день був насичений емоціями. Вдалося вести комунікацію із зірковими колегами. Була в захваті від живого спілкування з ними. Зокрема, мене надихав той факт, що була корисною для співробітників і своєю роботою частково полегшувала їхню.

Окрім виконання функціональних обов’язків, драйвив навчальний процес, а саме лекції від 1+1 media school. Завдяки ним вдалося познайомитися із внутрішньою роботою ТБ: хто, де та як працює. Раніше ж була звичайною глядачкою і навіть не задумувалась над тим, як телевізійники досліджують аудиторію та підбирають для неї відповідні програми. Також вдалося поспостерігати за роботою Телевізійної Служби Новин. ТСН – це не тільки оператор та журналіст. Це величезна кількість людей за кадром. Щаслива, що побачила все на власні очі.

Стажерам другої хвилі програми раджу не боятися ставити різноманітні питання. Чим більше ви їх будете озвучувати, тим більше розвиватиметеся. Можна ставити будь-які специфічні й, здавалося б, очевидні питання. Запевняю: вам обов’язково нададуть на них відповіді. Вдалого старту!

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv