Костянтин Грубич

Костянтин Грубич стане героєм «Сніданку після Сніданку»

Роботу на телебаченні Костянтин почав майже 30 років тому. Наприкінці 90-х став одним з найвідоміших ведучих завдяки програмі «Не всі вдома». Свого часу був кореспондентом Телевізійної Служби Новин, вів «Сніданок з 1+1», займався проектом «Смачна країна». Протягом 5 років був керівником і ведучим «Знаку якості».

Наразі Костянтин працює над проектом «Польова кухня», що виходить в рамках «ТСН. Тиждень». Паралельно викладає студентам дисципліну «Сценарна майстерність».

Під час ефіру «Сніданку після Сніданку», 17.07 о 10:00 в соціальних мережах YouTube та Facebook, Костянтин Грубич буде відповідати на запитання глядачів, поділиться спогадами про програми, які принесли йому популярність, розповість про майбутні проекти та про опанування нової для себе ролі – блогера. Також Костянтин пройде справжнє випробування рубрикою «Правда чи гидота» від Ірини Гулей.

Нагадаємо, гостями попередніх випусків «Сніданку після Сніданку» були народні артисти України Павло Зібров та Алла Кудлай, легенда української рок-музики Олег Скрипка, а також креативний продюсер 1+1 Анатолій Єрема.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv