Who run the world? Girls

У травні 2019 року, разом з запуском кампанії #забутипровік, стартував спеціальний курс програми стажування, в рамках якої взяти участь в конкурсі запрошували кандидатів 50+.

Набір на стажування проходив у кілька етапів

Опрацювання резюме та мотиваційних відео, надісланих учасниками. До речі, кількість отриманих заявок складає майже 2000

Інтерв’ю з менторами стажування та тестові завдання

Було відібрано 14 стажерів на 8 різних напрямків – секретар ресепшн, менеджер з корпоративної соціальної відповідальності, PR-менеджер, редактор, кастинг-редактор, сценарист-редактор, копірайтер та гостьовий редактор. Кожен стажер отримував заохочувальну стипендію від компанії та працював 20 годин на тиждень, що дозволяло поєднувати програму з основною роботою

Серед кандидатів, які потрапили у фінал, були викладачі університетів, працівники благодійних фондів, блогери, бухгалтери та навіть колеги з інших медіахолдингів. І всі вони – жінки, або, як називали їх в 1+1 media, – справжня Girl Power

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Менеджери, які напряму взаємодіяли зі стажерами, дали позитивний зворотний зв'язок по завершенню програми. Дехто з них навіть змінив свою думку та поділився інсайтами про те, як проходила їхня співпраця:

ОЛЬГА МУСІЙКО

Наш головний мотив – показати іншим роботодавцям, що звертати увагу на кандидатів елегантного віку – це необхідність. Світовий HR-ринок в принципі «дорослішає» і з цим потрібно рахуватись. А ще один мотив – допомогти людям відшукати віру в себе та усвідомити, що вони можуть все.

ОЛЬГА МУСІЙКО

HR-директорка 1+1 media
НАТАЛЯ НАГОРНА

Коли ти починаєш спілкуватися з учасницями проєкту #забутипровік, то виникає два питання: перше – чому про вік не забули чоловіки? Де вони? Невже не вірять у свої сили? Чи прийдуть наступного разу? Друге питання: коли вже моя пенсія, аби я змогла б жити таким насиченим життям, як вони? Важко повірити, що деяким насправді 50. Кому? Вони грають в Counter Strike, катаються на самокатах, знімають влоги тощо. Весь час я повторювала собі: «Які ж вони круті!». Старші люди – цікаві. Планами, ідеями, мріями. Я зустрічаю їх іноді, коли йду на роботу. Оці запальні очі... Нам насправді потрібні такі люди!

НАТАЛЯ НАГОРНА

Спеціальна кореспондентка ТСН
ЯРОСЛАВ ПАХОЛЬЧУК

#забутипровік – проєкт, який відображає філософію 1+1 media. Ми цінуємо різноманіття, у нас відсутні будь-які бар’єри і це те, що якісно відрізняє нас від інших компаній. Стажування для кандидатів старшого віку – корисна пригода і для нас, і для самих стажерів. Тому плануємо у 2020 році продовжувати боротися з ейджизмом та надихати своїм прикладом інших.

ЯРОСЛАВ ПАХОЛЬЧУК

Генеральний директор 1+1 media

Протягом нашої експериментальної програми стажування дівчата отримували стипендію, щотижня відвідували лекції від найкращих спікерів Вищої Школи Media & Production, брали участь в усіх активностях компанії та пропонували масу крутих ідей, які ми спільно реалізували. Їхні відгуки, бажання змінюватись, навчатись та удосконалюватись надихнули і менторів, котрі взаємодіяли з ними найбільше, і всіх працівників холдингу.

У своїх щоденниках дівчата поділилися планами на майбутнє, розповіли про робочі дні в 1+1 медіа та чим їм запам’яталася компанія:

Раїса Баліцька

Кілька років тому я побачила фільм «Стажер» з Робертом де Ніро і подумала, що сюжет занадто казковий для наших реалій. Це там, в Америці таке можливо, а в нашій країні, стажерами можуть бути тільки молоді люди. Але промайнула думка: «Мені теж так хотілося б!». І ось я тут, на одному з кращих каналів країни, поряд з успішними, прогресивними людьми! Для мене всі, хто працюють в 1+1 медіа – зірки, бо роблять свою справу на відмінно!
Дуже приємно, що цінності в компанії цілковито збігаються з моїми. Тут всі поважають одне одного, роблять спільну справу злагоджено та разом розвивають корпоративну культуру.

Раїса Баліцька

Cтажерка #забутипровік (сценаристка-редакторка)
Ніна Дрозд

За останні кілька років я зрозуміла, що відмітка в паспорті про вік аж ніяк не впливає на бажання продовжувати розвиватися. Саме після 50 років я почала з нуля вивчати англійську мову, відвідувати різні курси, тренінги, які допомагають мені отримати знання для розвитку YouTube-каналу. Я знаю багато ровесників, які змінюють напрями своєї діяльності і розвивають нові навички. Тому й мене зацікавила програма стажування – вона дуже перегукується з ідеєю мого каналу, що ніколи не пізно змінювати своє життя, пробувати щось нове.

Ніна Дрозд

Cтажерка #забутипровік (сценаристка-редакторка)
Тамара Трихліб

Кожна людина від народження має якісь здібності, але в силу різних причин не реалізувала їх. Зараз якраз час настав і проєкт #забутипровік дає відчуття того, що життя триває і можна зробити ще багато корисного. Якось читала інтерв’ю з Бел Кауфман. Вона до 100 років ходила на підборах, займалась в танцювальній студії, а свій бестселер «Вгору по сходах, які ведуть вниз» написала в 53 роки. Коли я почула назву цієї книги, подумала: «А це ж про нас – сходи нашого життя після 50 ідуть вниз, а ми, коли робимо те, що нам подобається, стараємось іти вгору.

Тамара Трихліб

Cтажерка #забутипровік (PR-фахівець)
Галина Матухно

Я працювала на багатьох телеканалах, займаючи різноманітні позиції: редакторки, журналістки, сценаристки. Найцікавіше, що об’єднувало всі напрямки моєї медійної діяльності – спілкування з людьми. Саме тому у липні 2019 року я без жодних вагань відправила своє резюме на програму стажування в рамках проєкту #забутипровік, обравши вакансію кастинг-менеджера. Коли дізналась результати відбору, була надзвичайно щаслива. Мені запропонували зайнятись пошуком героїв для програми «4 весілля» і своє завдання я виконала, адже знайшла дві пари молодят, яких затвердили. Прагну, аби всі українців надихнулися історіями героїв та прикладом стажерів і зрозуміли, що 50 років – це не вирок! Займатися улюбленою справою можна будь-коли!

Галина Матухно

Стажерка #забутипровік (кастинг-менеджерка)
Юлія Рудківська

Стати студенткою зі стипендією в найкрутішому медіахолдингу країни – величезний виклик для мене. Коли прийшла на співбесіду та тільки-но потрапила в офіс, відразу відчула дух свободи та творчості, чогось дуже справжнього та щирого. Мені вдалось відчути себе молодшою на 30 років. Вдячна програмі стажування за отриманий драйв, новий досвід та розширення горизонтів. Соціальна ініціатива #забутипровік відкриває перед Людьми Ідей+ нові можливості, руйнуючи суспільні стереотипи.

Юлія Рудківська

Стажерка #забутипровік (копірайтерка)
Олена Мартинюк

Люди будь-якого віку можуть навчатись. Це лише питання часу, бажання та свідомого вибору. Ми здатні здобувати нові знання та опановувати нові навички протягом усього життя, якщо нам випадає така нагода. Дякую компанії 1+1 media за те, що вона, використовуючи свої можливості, говорить про прояви дискримінації масово та спонукає інших роботодавців змінити своє ставлення до Людей Ідей+.

Олена Мартинюк

Стажерка #забутипровік (фахівець з КСВ)
Лариса Бірюкова

Кожне слово про програму стажування повністю зійшлося з моїм світосприйняттям. Тоді у мене виникло чітке розуміння: хочу скористатися цим шансом, спробувавши нову для себе сферу. І я жодного разу не пошкодувала про це та вкотре переконалась, що головне – не здаватися, як би важко вам не було. Вдихніть повітря на повні груди й рухайтеся вперед. Розвивайтеся та знаходьте для цього можливості.

Лариса Бірюкова

Стажерка #забутипровік (фахівець з КСВ)
Наталія Василишина

Під час проходження стажування найбільше мене вразила злагоджена робота всього колективу, відповідальність кожного та шалений темп виконання завдань. Раз на тиждень мій робочий день розпочинався о 6:00 ранку разом з програмою «Сніданок з 1+1». Ми зустрічали гостей, супроводжували їх та працювали з ними до кінця ефіру. Також ми формували списки майбутніх гостей з різноманітних куточків України та постійно підтримували з ними зв’язок. Крім цього, мені пощастило розробити декілька власних тем для програми «Сніданок. Вихідний». Вдячна проєкту #забутипровік за те, що мотивує українців рухатися вперед та набувати нові знання.

Наталія Василишина

Стажерка #забутипровік (гостьова редакторка)
Тетяна Сіленко

Вдячна соціальній ініціативі #забутипровік за неймовірну синергію поколінь, адже вдалося попрацювати з талановитою українською молоддю, відкритою до спілкування та обміну досвідом. Усім, хто досі не вірить у власні сили, раджу встати з диванів та подивитися довкола. Нині відкривається величезна кількість можливостей для саморозвитку та занять улюбленою справою. Продовжуйте рухатися вперед і у вас все неодмінно вийде.

Тетяна Сіленко

Стажерка #забутипровік (секретарка ресепшн)
Оксана Дяченко

Дуже вражена атмосферою групи 1+1 media. Тут всі заряджені спільною метою та докладають максимум зусиль для відмінного результату. Попри те, що всі співробітники медіахолдингу мають щільний графік та багато роботи, вони залишаються уважними та привітними. Крім того, кожен готовий допомогти. Мої робочі дні були дуже насиченими, адже я проходила стажування на позиції редактора під час прямих ефірів танцювального шоу «Танці з зірками». За вісім тижнів встигла на власні очі побачити всі етапи створення найпопулярнішого шоу і під керівництвом професійного ментора попрацювати над візитівками зірок. Вдячна проєкту #забутипровік за можливість довести суспільству, що кожен з нас має великі перспективи та необмежені можливості.

Оксана Дяченко

Стажерка #забутипровік (сценаристка-редакторка)
Надія Бондаренко

Кожна людина від народження має якісь здібності, але в силу різних причин не реалізувала їх. Проте, саме проєкт #забутипровік доводить, що життя триває і ще можна зробити багато корисного. Ви тільки погляньте на історію американської письменниці Бел Кауфман. Вона до 100 років ходила на підборах, займалась в танцювальній студії, а свій бестселер «Вверх по сходах, які ведуть вниз» написала в 53 роки. Ви досі звертаєте увагу на позначки в паспорті?

Надія Бондаренко

Стажерка #забутипровік (PR-фахівець)
Вікторія Федорченко

У світі дуже багато речей, які нас зупиняють і не дають йти правильним шляхом. Відмітка в паспорті – це лише цифра, на яку точно не потрібно звертати увагу, головне – знати, чого ти хочеш досягти.

Вікторія Федорченко

Стажерка проєкту (кастинг-менеджерка)

По завершенню програми стажування дівчата разом з менторами зустрілися на святковій вечірці-закритті, де їм були вручені дипломи та тематичні подарунки.

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv