Новою героїнею «Сніданку після Сніданку» стане Наталя Підлісна

Новою героїнею «Сніданку після Сніданку» стане Наталя Підлісна

Героїнею нового випуску проекту «Сніданок після Сніданку», що реалізовується в рамках соціальної ініціативи #забутипровік, стане Наталя Підлісна.

24 липня о 10:00 розпочнеться черговий ефір «Сніданку після Сніданку» з Іриною Гулей, гостею якого стане Наталя Підлісна. Наталя добре відома глядачам 1+1, оскільки протягом кількох років була експерткою найрейтинговішого ранкового шоу країни «Сніданок з 1+1». Вона розповідала про садівництво, секрети догляду за рослинами та ділилась корисними лайфхаками. Минулого тижня Наталя завершила свою телевізійну кар’єру в 1+1 та попрощалась з глядачами. Чим у майбутньому планує займатись ведуча та яким цікавим викликам приділятиме час – дізнавайтесь у трансляції в соціальних мережах YouTube та Facebook.

Крім цього, на героїню чекатиме традиційне випробування «Правдою та гидотою», в рамках якого вона буде змушена відповісти на компрометуючі питання команди проекту, або ж скуштувати «гидоту». Трансляція розпочнеться о 10:00 в соціальних мережах YouTube та Facebook.

Нагадаємо, що героями попередніх випусків були народні артисти України Павло Зібров та Алла Кудлай, легенда української рок-музики Олег Скрипка, креативний продюсер 1+1 Анатолій Єрема, а також спеціальний кореспондент «ТСН. Тиждень» Костянтин Грубич.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv