Анатолій Єрема

Новим героєм «Сніданку після Сніданку» буде Анатолій Єрема

Героєм нового випуску проекту стане Анатолій Єрема. Анатолій розпочав професійну кар’єру ще наприкінці 70-х як гід-перекладач. Пізніше працював в освітянській сфері: вихователем школи-інтернату та викладачем мови й літератури. Свого часу навчав української мови студентів Яґеллонського університету (Краків) і Пенсильванського університету (США). В різний час обіймав посади другого секретаря Управління міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України та помічника прес-аташе Посольства США в Україні.

З 1997 року працює на телебаченні. Був одним з перших ведучих найрейтинговішого ранкового шоу України «Сніданок з 1+1». У 2004 році розпочав вести програму «Документ», а в 2005 – «Імперію кіно».

Наразі Анатолій обіймає посаду креативного продюсера 1+1. Ключовий та улюблений проект, яким він займається вже 15-й сезон поспіль, є реаліті-шоу «Міняю жінку».

Під час ефіру «Сніданку після Сніданку», який розпочнеться о 10:00 в соціальних мережах YouTube та Facebook, Анатолій Єрема відповідатиме на запитання глядачів каналу 1+1, розповість цікаві деталі, що стосуються проектів, над якими він працює, та візьме участь у кількох челенджах, серед яких, до речі, справжній марафон чесності зірок – випробування «Правдою чи гидотою».

Нагадаємо, гостями попередніх випусків «Сніданку після Сніданку» були народні артисти України Павло Зібров та Алла Кудлай, а також легенда української рок-музики Олег Скрипка.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv