Маргарита Харун

Маргарита Харун

Маргарита – про те, як скласти резюме, яке «закохає» в себе та якими якостями має володіти кандидат програми стажування #забутипровік.

Ми запустили спецкурс програми стажування #забутипровік, аби дати шанс дорослим кандидатам спробувати себе в медіасфері. Для нас важливо, аби в людини було не лише бажання працювати з нами та отримувати знання, але й наявність прямого чи опосередкованого бекграунду до вакансії, на яку він претендує. Тому резюме – перший фактор, за яким ми оцінюємо мотивацію та досвід кандидата.

Якщо говорити про оптимальний обсяг резюме, є еталон «1-2 сторінки», на яких необхідно вмістити всю важливу і потрібну інформацію. Якщо ваш досвід зовсім не відповідає вимогам тієї чи іншої вакансії, – це не страшно. Просто напишіть, чому ви зацікавились конкретно цим напрямком і в чому ваша перевага.

Для того, аби вам було простіше оформити цей документ, ми підготували кілька ключових рекомендацій:

  1. Ми розуміємо, що у вас дуже багато досягнень і ви хочете розповісти про все, але потрібно вказувати в резюме тільки найголовнішу інформацію. Ми обов’язково та з захопленням послухаємо вас на особистій зустрічі. Так набагато ефективніше і для вас, і для нас.
  2. У мотиваційному листі чи відеорезюме розкажіть, як ви бачите себе в 1+1 media. Зверніть увагу на особистісні характеристики, комфортне середовище для роботи, важливі умови. Ми хочемо створити атмосферу, де буде працюватись та відпочивати зручно і приємно 🙂
  3. Подумайте: чим ваш досвід та знання можуть бути корисні компанії. Можливо, у вас є ідеї, які чекають на реалізацію і зможуть покращити процеси в компанії? Ми цінуємо ініціативність 🙂
  4. Не потрібно відправляти кілька листів одразу та запитувати про статус. Ми вас у жодному разі не ігноруємо, просто прийом заявок триває до 1 серпня і наші HR-менеджери фізично не можуть опрацювати всі листи. Звісно, у нас є опція «автоматичної відповіді», але нам дуже хочеться поспілкуватись з вами особисто та подякувати персонально.
  5. Відеорезюме записувати не обов’язково. Але якщо у вас є така можливість – ми будемо неймовірно раді. Бачити, наскільки ви щирі, відкриті, готові змінювати своє життя та як у вас горять очі – фантастично. Це нас дуже надихає та автоматично додає «плюсик» до вашого профайлу.
  6. Перед особистою зустріччю максимально ознайомтесь з проектами, які реалізовує 1+1 медіа. Важливо, аби ви розуміли, куди йдете та що вас чекатиме. Вам у допомогу прийде наша Facebook-сторінка (https://www.facebook.com/media.1plus1/) чи корпоративний сайт – media.1plus.ua.
  7. Ми готуємо для стажерів насичену програму розвитку та навчання, тож було б добре, аби ви на першій зустрічі розповіли, що вам хочеться дізнатись найбільше. Це допоможе нам скласти оптимальний графік та наповнення лекцій.

І пам’ятайте: набагато важливіше те, як ви себе презентуєте. Необов’язково знати все та відповідати вимогам вакансії на 100%. Якщо ви дійсно прагнете не втратити такий шанс і готові до змін – нам по дорозі.

Чекаємо на ваші резюме до 1 серпня!

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv