Проєкт #забутипровік 1+1 media – у фіналі найавторитетнішої премії в галузі маркетингових комунікацій Effie Awards Ukraine

Проєкт #забутипровік 1+1 media – у фіналі найавторитетнішої премії в галузі маркетингових комунікацій Effie Awards Ukraine

Сьогодні, 30 листопада, стали відомі фіналісти премії Effie Awards Ukraine. У шорт-лист конкурсної програми 2021 року увійшла соціальна ініціатива 1+1 media – #забутипровік, генеральним медіапартнером якої є платформа супутникового телебачення Viasat*.

Проєкт медіагрупи, який покликаний руйнувати суспільні стереотипи щодо людей елегантного віку, боротиметься за першість у категорії «PR, Corporate Reputation».

Зазначаємо, що цьогоріч до фіналу конкурсної програми Effie Awards Ukraine пройшло 156 заявок у 49 категоріях. До того ж понад 249 фахівців рекламно-комунікаційної індустрії увійшли до складу авторитетного журі, що націлене відзначити кращі кейси українських компаній.

Нагородження переможців відбудеться вже 15 грудня на Effie Gala.

Попередні перемоги проєкту #забутипровік від 1+1 media

29 листопада 2019 року у Лісабоні, Португалія, пройшов фінал European Excellence Awards 2019, де були відзначені кращі PR-кейси року з усієї Європи. Перемогу в одній з основних категорій Change Communications здобула кампанія холдингу 1+1 media #забутипровік, ставши першим українським проєктом, який здобув перемогу в основній номінації цієї премії.

Крім цього, навесні 2020 року #забутипровік отримав спеціальну відзнаку за інноваційність від найпрестижнішої премії в галузі комунікацій 2020 SABRE Awards у двох категоріях одразу. Зокрема, поруч з кейсами Facebook, IKEA, P&G, L’oreal, Burger King, Samsung, Coca-Cola, Nestle, 1+1 media відзначені в категоріях Best Earned Media with Influencers + Communities та Best Use of Social Media or Analytics for Audience Insights or Influencer Targeting.

У листопаді 2020 року проєкт здобув перемогу в основній номінації «Столиця» Премії HR-бренд Україна 2020 року, а також в партнерській номінації Diversity&Inclusion від компанії Syngenta. Також #забутипровік – фіналіст конкурсу від Глобального договору ООН в Україні та лауреат 2-го ступеня Всеукраїнської відзнаки кращих компаній та персоналій телеком та медіа індустрій Telecom Awards 2021 у категорії «Соціальний проєкт року».

Довідка про Viasat:

Супутникова платформа Viasat уже 13 років є лідером супутникового телебачення з впізнаваним знанням бренду та показником лояльності клієнтів серед платних операторів телебачення в Україні. Багаторічна співпраця з провідними телеканалами та виробниками телевізійного контенту дають компанії змогу надавати українському глядачеві пропозицію оптимальної якості. Для цього оператор пропонує широку тарифну лінійку, у якій доступні як пакети із максимальною кількістю телеканалів, так і оптимальні пакети із набором основних рейтингових телеканалів.

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv