Стажерка проекту #забутипровік стала однією з героїнь соціальної ініціативи гурту «Rumbero's»

Стажерка проекту #забутипровік стала однією з героїнь соціальної ініціативи гурту «Rumbero’s»

До виходу свого першого альбому учасники гурту «Rumbero's» ініціювали соціальний проект, мета якого – розкрити абсолютно різних людей за віком, статтю та соціальним статусом. У проморолику буде висвітлено дванадцять абсолютно різних героїв, які «сіють» хвилю боротьби з різними проявами дискримінації та доводять свою особливість. Головний меседж, котрий транслюється учасниками з екрану, – право на посмішку та гарний настрій має абсолютно кожен, не зважаючи на вік, стать, колір шкіри та рід занять.

Долучилась до зйомок надихаючого відео учасниця програми стажування #забутипровік від 1+1 медіа Надія Бондаренко, яка подолала суспільні стереотипи та готова про це розповісти іншим.

Учасник гурту Амадор Лопес відзначив важливість вдалої колаборації та зауважив: цінності подібних проектів, як їхній та Люди Ідей+, б’ються в унісон і несуть велику місію.

«Соціальний проект #ЛюдиІдей+ запалює внутрішній вогонь та дає розуміння: все тільки починається. Такою ж є мета гурту «Rumbero’s» – зробити так, аби життя українців було яскравим та запальним попри вік, колір шкіри та рід занять. Точно знаю: всім нам варто навчитися радіти кожному дню та посміхатися іншим людям у відповідь. Адже під час трансляції позитивних емоцій в суспільство, енергія повертається вам ще з більшою силою.

Що я думаю про свій вік?

Я про нього забуваю і раджу так робити кожному. Проте, більшість українців обирає найпростіший для себе варіант – спокійно сидіти на пенсії, зупинившись на досягнутому. Я хочу побажати, аби вони не збавляли обертів та не боялися відкрити нові горизонти. Життя хоч і складне, але ж таке цікаве. Навіть, якщо ви падаєте, робити це можна красиво. А сприймати поразки можна простіше, головне дотримуйтеся ось такого лайфхаку: прокидаючись вранці, не забувайте говорити собі приємні слова та обирати карнавальний одяг для своєї душі. Тоді життя поповниться яскравими фарбами»,
– радить Амадор.

Тож не дивно, що підготовка до запуску соціального проекту відбувалась у ритмі запальних латиамериканських мотивів, драйверами яких стали солісти гурту.

«Відчуваю себе молодим та повним запалу розкривати сенс цього життя. Моя творча натура постійно прагне дізнатися більше інформації та осягнути небачені висоти. Переконаний, що всім українцям також необхідно набратися впевненості в собі та власних силах, аби крок за кроком йти до своєї мети, поступово втілюючи її в життя. Крім цього, при будь-яких обставинах не забувати залишатися щирою людиною та бути відкритим по відношенню до інших.

Саме тому ми, як гурт, прагнемо налаштовувати людей тільки на позитив, на Карнавал! Робити так, щоб співаючи та танцюючи з нами, українці забували про усі проблеми та життєві труднощі. Рухались тільки вперед і тільки з посмішкою», – зазначив Олег Серафин, учасник гурту «Rumbero's».

Зарядитися позитивом та надихнутися мотиваційним відео кожен українець зможе вже 29 листопада на всіх онлайн-майданчиках.

 

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv