#забутипровік: 1+1 media долучилася до святкового закриття Кіно-Саду благодійної організації «Життєлюб»

#забутипровік: 1+1 media долучилася до святкового закриття Кіно-Саду благодійної організації «Життєлюб»

16 жовтня, у рамках ініціативи #забутипровік, 1+1 media долучилась до події ідейного партнера проєкту, БФ «Життєлюб», спільно провівши атмосферне закриття третього сезону літньої резиденції «Кіно-Сад», де протягом року проходили різножанрові заходи для людей третього віку.У літній резиденції активних Ба та Ді зібралося 150 відвідувачів, для яких вік – лише позначки у паспорті. Вечір був сповнений теплим спілкуванням і атмосферним концертом, до якого долучилися: автор та виконавець власних композицій BRYANGIN; співак, актор та режисер Михайло Воробйов. Хедлайнером вечора став фіналіст дев’ятого сезону «Голосу країни» на 1+1, співак з унікальним вокалом KHAYAT.«Мені дуже приємно працювати для такої аудиторії, адже моя основна функція, як артиста, – популяризація власної музики серед різних вікових категорій. До віку я ставлюсь спокійно, адже розумію: всьому свій час. Після 50 років точно не буду змінювати своє в життя в пасивне «русло», планую продовжувати створювати сучасну музику та займатися спортом. До речі, мої батьки заклали мені усвідомлення того, що вік і процес дорослішання – нормальне явище. Моя 62-річна бабуся кожного дня ходить на роботу на підборах, залишаючись молодою та активною жінкою. Тож хочу, аби всі українці, які з певних причин перестали вірити в себе, звільнили в собі того хлопчика чи дівчинку, якими колись були, та зрозуміли: так, від зовнішніх ознак дорослішання ми нікуди не дінемось, але в середині зможемо вберегти душу, яка вічно залишатиметься молодою», – переконаний KHAYAT.

Життєлюби радо сприймали виступити артистів, танцювали під народні мотиви та вкотре довели: час #забутипровік.«Сьогоднішня аудиторія була неймовірною. В очах глядачів палає вогонь, здається, що вони світяться від щастя. Хочеться, аби навколо було більше таких людей, які своєю енергетикою заряджають інших. Мрію, аби старше покоління щоразу знаходило в собі сили рухатися тільки вперед, а не залишатися наодинці зі своїми проблемами. Сам же переконаний: в 50 років моє життя тільки почне набирати обертів. Разом з дружиною та дітьми буду подорожувати світом в будиночку на колесах і точно не буду звертати увагу на цифри», – поділився BRYANGIN.

По завершенню концертної програми на всіх життєлюбів очікував приємний сюрприз –прем’єра кінострічки про «Кіно-Сад», яка стала підсумком роботи сезону.


«Ми закрили третій сезон в Кіно-Саду «Життєлюб», який, на нашу думку, вийшов найяскравішим. Ми провели близько 750 заходів для людей старшого віку: кінопокази, тренування, навчальні лекції та майстер-класи. У цьому сезоні Ба та Ді ходили на вечір коротких побачень «Slow-dating», танцювали свінг на джазових вечорах та займалися ранковою йогою в поєднанні з функціональними тренуваннями. Ми дуже вдячні нашим волонтерам-СуперОнукам (лекторам, тренерам і партнерам), з якими ми разом допомагаємо довести всім, що вік – це класно. Його не потрібно боятися, а слід грамотно наповнювати тим, що ти любиш, і продовжувати жити активним насиченим життям кожен день», – зазначила засновниця та керівниця фонду Тіна Михайловська.

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 media

ideaspeople@1plus1.tv