#забутипровік: Героями нового ефіру «Сніданку після Сніданку» стане подружжя Білоножків

#забутипровік: Героями нового ефіру «Сніданку після Сніданку» стане подружжя Білоножків

Цієї середи, 7 серпня, героями нового епізоду Digital-проекту «Сніданок після Сніданку», що реалізовується в рамках соціальної кампанії 1+1 media #забутипровік, стануть Світлана та Віталій Білоножки.

Світлана та Віталій – зіркова пара, Народні артисти України, одні з учасників процесу становлення української естрадної музики. Наразі подружжя веде активне громадське життя та продовжує реалізовувати Міжнародний музичний фестиваль з майже 20-річною історією «Мелодія двох сердець».

Під час годинного інтерв’ю з Іриною Гулей, артисти відповідатимуть на запитання глядачів, а також вже традиційно стануть учасниками кількох цікавих челенджів від команди проекту. Серед них – рубрика «Правда чи гидота», в рамках якої ведуча дає гостям вибір: відповідати чесно, або ж промовчати та з’їсти огидний «делікатес». До речі, це перший випадок у історії «Сніданку після Сніданку», коли у програмі візьмуть участь два героя.

Ефір розпочнеться о 10:00 на сторінках «Сніданку з 1+1» в YouTube та Facebook.

Нагадаємо, що героями попередніх випусків були Народні артисти України Павло Зібров, Алла Кудлай та Володимир Горянський, легенда української рок-музики Олег Скрипка, креативний продюсер 1+1 Анатолій Єрема, спеціальний кореспондент «ТСН. Тиждень» Костянтин Грубич, а також психолог, колишня експертка найрейтинговішого ранкового шоу країни «Сніданок з 1+1» Наталя Підлісна.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv