#забутипровік: Героєм нового випуску «Сніданку після Сніданку» стане Юрій Коваленко

#забутипровік: Героєм нового випуску «Сніданку після Сніданку» стане Юрій Коваленко

У середу, 14 серпня, в студію Digital-проекту «Сніданок після Сніданку», який реалізовується в рамках соціальної ініціативи #забутипровік, завітає брендвойс нішевих каналів 1+1 media Юрій Коваленко, відомий як Доктор Звук.

Юрій – провідний актор-імітатор голосів іноземних мов та звуків, голос українських «Сімпсонів», «Тачок», «Сауспарк», «Корпорації монстрів», «Піратів Карибського моря», «Гаррі Потера», та ін., дворазовий рекордсмен Книги Рекордів України. Чисельна кількість мульт-, художніх та документальних фільмів, рекламних відеороликів, представлених на українському ТБ, озвучені саме його голосом.

Під час прямої трансляції, о 10:00 в соціальних мережах YouTube та Facebook, Юрій Коваленко буде відповідати на запитання глядачів та пройде низку випробувань від ведучої Ірини Гулей.

Нагадаємо, що героями попередніх випусків були Народні артисти України Павло ЗібровАлла Кудлай, Володимир Горянський, Світлана та Віталій Білоножки, легенда української рок-музики Олег Скрипка, креативний продюсер 1+1 Анатолій Єрема, спеціальний кореспондент «ТСН. Тиждень» Костянтин Грубич, а також психолог, колишня експертка найрейтинговішого ранкового шоу країни «Сніданок з 1+1» Наталя Підлісна.

Напишіть нам

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23, офіс 1+1 медіа

ideaspeople@1plus1.tv